Menu

Kategorie

Kolekcja Austral

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Austral

Płytki Austral to hiszpańskie kafle gresowe w stylu rustykalnym o delikatym połysku na lekko nierównej powierzchni. Są to płytki gresowe oferowane w trzech kolorach białym, niebieskim i zielonym o efekcie postarzonego betonu. Powierzchnia ozdobiona jest delikatnymi wzorami z fragmentów orientalnych i geometrycznych. Takie wzornictwo nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter i stwarza ciepłą atmosferę. Są to płytki gresowe mrozoodporne o klasie ścieralności PEI III i IV. Ze względu na swoje cechy i wzornictwo kafle te idealnie sprawują się jako płytki łazienkowe, kuchenne i jako element aranżacji np. w salonie, w obiektach mieszkalnych jak i publicznych typu hotel, restauracja czy kawiarnia. Płytki Austral pięknie komponują się w połączeniu z drewnem nadając pomieszczeniu rustykalny styl.

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij