Menu

Kategorie

Kolekcja Prospect

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Prospect

Hiszpańskie matowe płytki gresowe z kolekcji Prospect imitują w idealny sposób naturalny kamień. Są to płytki oferowane w trzech kolorach naturalnych Ivory-beżowy, Natural-brązowa i Moon-szara. Uzupełnieniem tej kolekcji są płytki dekoracyjne Prospect Crown i Prospect Arts o wymiarach 40x120 cm. Dekory Prospect Crown charakteryzują się strukturalnym wzorem, przy czym po całej długości płytki wyfrezowano paskami o różnych wymiarach i odstępach. Prospect Arts natomiast posiada gładką powierzchnię z drukiem o geometrycznych kształtach. Połączenie płytek bazowych i dekoracji pozwala na stworzenie unikatowych aranżacji. Gres Prospect produkowany jest w pięciu kształtach i formatach, jako tradycyjna płytka kwadratowa 60x60 i jako płytka prostokątna w rozmiarach 240x120, 40x120, 60x120 i 40x60. Kafle z tej kolekcji produkowane są na gresowym podkładzie, są to płytki o powierzchni antypoślizgowej klasy R10 i klasie ścieralności PEI III i. IV. Wysokie parametry techniczne, mrozoodporność czyni te płytki uniwersalnymi pod względem walorów użytkowych. Są to kafle które można stosować jako płytki ścienne, płytki podłogowe oraz na zewnątrz jako płytki na taras czy płytki elewacyjne. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz.  Są to gresowe kafle o ponadczasowym wzornictwie, matowej i gładkiej powierzchni. Ze względu na cechy kolekcji mogą one znaleźć zastosowanie również na tarasie zewnętrznym, fasadzie domu, balkonie, w altance lub jako element chodnika.

Zastosowanie- płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki do altanki.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij