Menu

Kategorie

Kolekcja The Room Marble

Ilość: 50

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 50

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja The Room Marble

Kolekcja The Room to osiem najmodniejszych modeli płytek gresowych imitujących marmur i naturalny kamień o błyszczącej i matowej powierzchni. Najwyższej jakości marmur STATUARIO VENA PICCOLA z Włoch ma drobne żyłki z czystym, mlecznobiałym tłem i szarymi żyłkami o średniej szerokości. W naturze marmur Statuario występuje w bardzo małych ilościach tak więc jest on bardzo ekskluzywnym materiałem w porównaniu z innymi białym marmuram typu Carrara. PANDA WHITE - to propozycja naprawdę zaskakującego marmuru z dalekiego wschodu charakteryzującego się bardzo białym tłem, podkreślonym intensywnymi czarnymi i szerszymi paskami lub grubszymi falami.
Propozycja INV WHITE - Marmur wydobyty w Azji Mniejszej składający się prawie wyłącznie ze skały dolomitowej, która z czasem i pod wpływem ciepła przekształciła się w krystaliczny, lekko przezroczysty kamień. Posiada białe tło, szeroko poprzetykane szarymi żyłkami, na których występują czasem drobne, prawie bursztynowe osady. Kolekcja CREMO DELICATO - Jest to elegancki włoski marmur z białym tłem w kolorze kości słoniowej z delikatnymi żyłkami. Kolejna propozycja to SAN PEDRO - San Pedro,znany również jako Silver Roots, pochodzi z Azji Mniejszej. Kolor tła może wahać się od szarego gołębia do głębokiego beżu, z głębokimi, ciemnymi i cienkimi żyłkami od brązowego do czerwonawego. BLACK DAHLIA to naturalny kamień pochodzący z Ameryki Środkowej i jest kamieniem należącym do kategorii onyksów krzemianowych. Na ogół czarny z białymi smugami, jest wzbogacony niesamowitymi detalami, które mogą zmieniać się od żółtego do brązowego, nawet od czerwieni poprzez kość słoniową i szarość. GRAND ANTIQUE D’AUBERT - Jest to kamień wydobywany we Francji w północnych Pirenejach. Kamieniołom, zamknięty od prawie 70 lat, dopiero niedawno został ponownie otwarty. Jego czarno-białe znaki z tak wyraźnymi kontrastami nigdy nie były widziane w żadnym innym marmurze znalezionym w naturze. INFINITY BRAZIL to kamień pochodzący z Ameryki Południowej Infinity Brazil to rzadki kwarcyt o wyjątkowo eleganckim, głębokim czarnym kolorze. Jego charakterystyczny czarny odcień przeplatany jest punktami świetlnymi, które podkreślają jego blask i blask. Kolekcja dostępna jest w formacie 120x260, 120x120 i 60x120 cm o powierzchni antypoślizgowe R9 i klasie ścieralności IV.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij