Menu

Kategorie

Kolekcja Coco

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Coco

Coco to hiszpańska glazura charakteryzująca się elegancją i szykiem. Są to płytki gresowe do stosowania na ścienne typu Gloss lub podłogę model Matt o ciekawych kolorach. Kolorystyka utrzymana jest w modnych pastelowych barwach od klasycznej bieli, różu, szarości, zieleni po niebieski aż do czarnego. Sa to płytki o lekko nierównej błyszczącej  i matowej glazurowanej powierzchni, która mieni się w sytuacji odbicia światła, sprawiając wrażenie jakby nierównej lekko falującej powierzchni. Jest to przykład klasycznych płytek, glazura ta może być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Coco pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. W ofercie producenta są małe kafle w rozmiarze 5x15 cm z kolekcji: Coco White, Coco Canvas, Coco Orchard Pink, Coco Verd, Coco Blue Grass, Coco Blue Night, Coco Amber Grey i Coco Black Hat.

Zastosowanie - płytka ścienna, płytka podłogowa, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij