Menu

Kategorie

Kolekcja Colormatt

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Colormatt

Dzięki jedwabistemu i delikatnemu wykończeniu, aktualnej i zrównoważonej gamie kolorystycznej oraz uzupełnionej o awangardowy design kolekcji, nasza kolekcja Colormatt jest idealna do nowoczesnych pomieszczeń z nutką elegancji. Jest to kolekcja klasycznych białych płytek ściennych o gładkiej i strukturalnej trójwymiarowej powierzchni. Jako akcent do wyłożenia na podłogę oferujemy obok białych również czarne płytki gresowe, oba modele o wymiarze 45x45cm. Cała kolekcja Colormatt jest dostępna o wykończeniu matowym i błyszczącym - Colorgloss. Dostępne praktyczne formaty dla płytek ściennych z białego podkłądu 31,5x100cm, 25x75cm i 20x60cm. Kafle Colormatt to klasyczne kolory dlatego pasują do każdego wnętrza czy nowoczesnego, klasycznego, rustykalnego lub industrial. Colormatt to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeń mieszkalnych typu łazienka, kuchnia a nawet salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli. Oferujemy modele: Colorgloss Blanco, Colormatt Blanco, Colormatt Negro, Colorgloss Negro, Colorgloss Blanco Twist, Colormatt Blanco Twist, Colormatt Blanco Grid, Colormatt Blanco Honey, Colormatt Blanco Bend, Colormatt Blanco Brick, Decorado Puzzle Brick, Colormatt Blanco Zebra i Colormatt Blanco Climb.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij