Menu

Kategorie

Kolekcja Fado

Ilość: 50

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 50

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Fado

Fado to nowa kolekcja płytek ściennych produkowana na białym podkładzie i błyszczącym wykończeniu. Charakterystyczne dla tej kolekcji są oferowane formaty klasyczne kwadraty i cegiełki. Oba modele posiadają własne formaty 13x13 cm, 6,5x13cm i 6,5x39.6 cm o pięciu klasycznych kolorach białym, beżu, szarym, błękitnym i delikatno zielonym. Produkowana jest na białym podkładzie i przeznaczona do wewnątrz na ściany. Płytki Fado pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Dodatkowo zaprojektowano płytki dekoracyjne o różnych wzorze geometrycznych. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy modele Fado White, Fado Beige, Fado Grey, Fado Sky, Fado Acqua i dekory Mariza, Carmo, Amalia, Tavares, Moura i Pontes.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij