Menu

Kategorie

Kolekcja Nature

Ilość: 42

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 42

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Nature

Kolekcja Nature inspirowana kamieniem Cardoso i wpływami kwarcytu to klasyczna, ponadczasowa i architektoniczna propozycja płytek gresowych, ze zintegrowanym ziarnem i neutralnymi tonami, nadaje się do wszelkiego rodzaju projektów. Ta kolekcja oferuje wiele formatów od 29x90, 10x60, 60x60, 90x90, 60x120 aż po 75x150 cm i doskonałe właściwości techniczne, ponieważ jest wykonana z wykończeniem SF - ANTISLIP SOFT i BH ANTISLIP Natural. Zużyty cement wyraża się we wzornictwie w czterech kolorach kolekcji Nature Anthracite, Nature Grey, Nature White i Nature Beige. Dodatkowo zaprojektowano płytki ścienne produkowane są na białym podkładzie o wymiarach 32x90 cm i 40x120 cm o gładkiej i strukturalnej trójwymiarowej powierzchni. Płytki ścienne przeznaczone są do stosowanie wewnątrz a relief i design idealnie do siebie pasują we wszystkich częściach. Nature Decor posiadają geometryczny wzór strukturalny przypominający fale. Płytki produkowane na podkładzie gresowym Nature głównie się stosuje na podłodze i ścianach wewnątrz, gres jednak posiada właściwości mrozoodporne i może znaleźć tym samym zastosowanie na zewnątrz np. na tarasie, balkonie czy elewacji. Jest to idealna propozycja płytki do kuchni, płytki do łazienki czy płytki ściennej do innych pomieszczeń np salonu, czy przedpokoju. Płytki Nature pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. 

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka elewacyjna. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij