Menu

Kategorie

Kolekcja Luna

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Luna

Kolekcja Luna - Marmor lunensis - jak nazywali go Rzymianie, to marmur wydobywany z kamieniołomów w Alpach Apuańskich. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych kamieni, ponieważ jego czysta biel pozwala idealnie łączyć się z innymi marmurem i innymi materiałami w dowolnym możliwym otoczeniu, które chcesz zaprojektować. Uzupełniając jego naturalne właściwości, dodano bardzo delikatne żyłkowanie, które po prostu rozpływa się na białym podkładzie. To pozwoliło uczynić każdy kawałek wyjątkowym i uzyskać naturalne ruchy oraz subtelne, harmonijne figury o niesamowitej głębi. Oprócz koloru wyróżnia się miękkością w dotyku. Dzięki czystym przestrzeniom, które przekazują spokój, Luna Blanca jest bezpiecznym zakładem dla Twojego projektu. Ponadczasowość kolekcji Luna w połączeniu z właściwościami gresu sprawia, że ​​jest to idealna kolekcja do dekoracji wnętrz lub na zewnątrz. Całość dostępna jest o wykończeniu błyszczącym i matowym i wielu formatach 120x260, 120x120cm, 60x120cm i 60x60cm.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij