Menu

Kategorie

Kolekcja Asphalt

Ilość: 50

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 50

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Asphalt

Hiszpańskie płytki gresowe z kolekcji Asphalt dostępne w ofercie Ape Łazienki to modne matowe płytki w kolorach ziemnych. Kolekcja składa się z dwóch wariantów płytek gresowych i ściennych, przy czym drugie posiadają różne warianty: gładkie o jednolitej kolorystyce, wzorzyste z motywem kwiatowo-roślinnym oraz z wzorem strukturalnym 3D. Kolekcja dostępna jest w ośmiu formatach od dużego 260x120, 120x120, 80x80, 60x90, 60x60, 40x120, 30x90 aż po małe 15x15 cm. To kafle na podkładzie gresowym możemy stosować na ścianę i podłogę wewnątrz jak i na zewnątrz, natomiast płytki produkowane na białym podkładzie stosujemy wyłącznie na ścianę wewnątrz. Asphalt o ponadczasowym wzornictwie i matowej powierzchni, znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach klasycznych czy country. Płytki Asphalt pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, Lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Cała kolekcja ma rektyfikowane krawędzie i przeznaczona jest do zastosowania wnętrzach, gres jako materiał mrozoodporny może być stosowany na zewnątrz. Do wyboru cztery wersje kolorystyczne: Asphalt Fume, Asphalt Mud, Asphalt Grit i Asphalt Off White.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij