Menu

Kategorie

Kolekcja Habana Forest

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Habana Forest

Kolekcja Habana dekoracyjnych płytek porcelanowych o odważnej i kreatywnej koncepcji, której punktem wyjścia są ręcznie malowane rzemieślnicze elementy z terakoty inspirowane trendem polegającym na odzyskiwaniu koloru i energii przez rośliny. Powierzchnie pełne liści i kwiatów, które zamieniają przestrzeń w prawdziwy tropikalny raj. Daj się porwać egzotycznym wibracjom kolekcji Habana. Kolekcja ta to bardzo udany projekt płytek ceramicznych dla każdego na gresowym podkładzie. Habana proponowane w trzech wersjach kolorystycznych Habana Mix, Habana Natural i Habana Blue. Producent proponuje kafle w formatach 16,5x16,5cm i 33,15x33,15cm. Płytki te to mieszanka wzorów ze zintegrowanym złączem, idealna propozycja wykorzystania jako płytka podłogowa i płytki ścienne. Jak widzimy w aranżacjach, można je łączyć z drewnem, metalem, szkłem, kamieniem. Znajdą one swoje miejsce zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych, czy retro.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki balkonowe, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij