Menu

Kategorie

Kolekcja FS Melvin

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja FS Melvin

FS Melvin to nowa kolekcja płytek gresowych imitujących drewno typu wąska deska czy listewka o matowej powierzchni. Zachowując typowy dla marki FS by PERONDA vintage i industrialny charakter, ta kolekcja po raz pierwszy pokazuje kompozycję z malowanego drewna zniszczonego upływem czasu. FS Melvin jest oferowany w dwóch różnych odcieniach (wielokolorowy i blanco) i reprezentuje małe kopytka o wymiarach 7,4 x 67,5cm, które idealnie nadają się do łączenia. Na przykład można je układać naprzemiennie lub w nowych konfiguracjach, takich jak układ w jodełkę. Dostępne modele FS Melvin White i FS Melvin Color.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij