Menu

Kategorie

Kolekcja Cementum

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cementum

Dziewięciu formatom o efekcie płytek cementowych – towarzyszy seria elementów znacznie zwiększających możliwości ich zastosowań. Cztery naturalne odcienie – Ash, Sand, Nickel, Lead – i tyle samo modnych wariantów – Indigo, Carbon, Olive, Cotto – wzbogaca dodatkowo seria grafik – Spring, Mosaico, Striato oraz Arco – które na nowo odkrywają istotę betonu w dekoracyjnej i współczesnej odsłonie, idealnej jako okładzina powierzchni w sektorach mieszkalnych i komercyjnych, również w miejscach intensywnie uczęszczanych. Cementum doskonale pasuje również do innych kolekcji Marazzi, od efektu drewna po mały format. Płytki w stylu naturalnym Cementum mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne lub podłogowe. Są to płytki dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Cementum pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij