Menu

Kategorie

Kolekcja Ritmo

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ritmo

Ritmo jest wynikiem dobrze rozumianej ekskluzywności, w której miękkie faktury, harmonie kolorów i liczne możliwości graficzne nadają charakter i osobowość przestrzeni. Jego prawdziwy luksus tkwi w szczegółach. Jest to kolekcja hiszpańskiej fabryki Vives o eleganckim ponadczasowym wygładzie. Są to płytki dające elegancki efekt nie tylko w klasycznych wnętrzach, ale również w stylizacjach nowoczesnych czy industrialnych. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem, szkłem i metalem z nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Ritmo to płytki ceramiczne o matowym wykończeniu powierzchni oferowane w formacie dostępne w wymiarze 32x99cm o rektyfikowanych krawędziach. Dostępne modele to Ritmo-R Nieve, Mapale-R Nieve, Chande-R Negro,Chande-R Multicolor, Ritmo-R Blanco, Mapale-R Blanco, Ritmo-R Mostaza, Zouk-R Mostaza Oro Viejo, Ritmo-R Rojizo, Zouk-R Rojizo Cobre, Ritmo-R Verde, Zouk-R Verde Bronce Oxidado i Calipso-R.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij