Menu

Kategorie

Kolekcja Wallpapers

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Wallpapers

Kolekcja Wallpapers to płytki wzorzyste produkowana na gresowym podkładzie. Jest to kolekcja ponadczasowych płytek wiernie oddających piękno motywów tapety przeniesionych na płytkę. Jest to propozycja płytek hiszpańskich o matowym wykończaniu w naturalnej kolorystyce. Kolekcja opiera się na płytkach dekoracyjnych z wzorami przedstawiające liście, kwiaty czy geometryczne formy. Płytki Wallpapers możemy zastosować jako płytki ścienne posiadające gładką powierzchnie. Są to płytki dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Wallpapers pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcje dostępne są w wymiarze 60x120 cm cm. Dostępne kolory to: Wallpapers Golden Fern, Wallpapers Bronze Fern, Wallpapers Geometric, Wallpapers Foliage, Wallpapers Palma, Wallpapers Fiore, Wallpapers Lines i Wallpapers Impact.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij