Menu

Kategorie

Kolekcja Metropoli

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Metropoli

Kolekcja Metropoli to płytki gresowe imitujące kamień z wykończeniem powierzchni Lapado i rektyfikowanych krawędziach. Kolekcja Metropoli oferowana jest jako płytki podłogowe czy ścienne o gładkiej powierzchni. Metropoli dostępna jest w formacie 60x60, 60x120, 80x80 i 40x80 cm w pięciu kolorach Gris, Beige, Blanco, Grafito i Negro. Są to płytki o nowoczesnym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym w stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej lub podłogowe do kuchni, łazienki, salonu czy przedpokoju do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. 


Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij