Menu

Kategorie

Kolekcja Hit

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hit

Kolekcja Hit to płytki ścienna produkowane na białym podkładzie o matowej i błyszczącej powierzchni. Kolekcja oferowane jest w dwóch wersjach wykończenia jako płytka strukturalna Hit i Hit Decor jak i w stylu mozaiki Hit Mos z podzieloną powierzchnia na małe kwadraty. Model Hit Mos jest szczególnie wyjątkowy w tej kolekcji ponieważ powierzchnia płytki sprawia wrażenie jak gdyby lśniła. Efekt ten wynika z nierówności powierzchni, każdy z drobnych kwadratów na który składa się wzór Mos (imitacja mozaiki) ma inną wysokości i inny kąt nachylenia, co sprawia że światło odbija się w różne strony. Pozostałe dwa model Hit i Hit Decor posiadają powierzchnie strukturalną w wyżłobione paski. Kolekcja Hit oferowana jest w trzech kolorach: Blanco-biały, Beige- beż i Gris-szary. Uzupełnieniem kolekcji są płytki gresowe Home-Pul o wymiarze 79x79cm i polerowanym wykończeniu z lekkim efektem postarzenia. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie bardzo uniwersalnej stylistyce, które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Dostępne formaty dla płytek ściennych to 25x75 cm.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij