Menu

Kategorie

Kolekcja Ravello

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ravello

Kolekcja Ravello to płytki ścienne oferowane w rozmiarze 7,5x30cm i są produkowane na białym podkładzie o błyszczącym wykończeniu, mogą znaleźć zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Dla tej kolekcji opracowano klasyczną, aktualną i delikatną paletę barw, która doskonale spływa z efektami wodnymi na powierzchni glazurowanej ceramiki cotto.  Są to klasyczne płytki które cieszą się stosowaniem w kuchni, łazience, przy barze i kafejce a nawet w pomieszczeniach publicznych jak restauracje i hotele. Klasyczne kafle pasują do każdego stylu i wyposażenie, możemy je kombinować z drewnem, metalem i szkłem. Dostępne kolory w Ape Łazienki: Ravello White, Ravello Ivory, Ravello Natural i Ravello Sky.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij