Menu

Kategorie

Kolekcja Luxury-Pul

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Luxury-Pul

Kolekcja Luxury-Pul to płytki produkowana z gresu o błyszczącym wykończeniu Pulido. Jak sama nazwa Luxury mówi jest to kolekcja płytek w stylu glamour wiernie prezentująca ekskluzywność i luksus. Płytki Luxury-Pul utrzymane w czystych praktycznie bez przebarwień i odcieni kolorach Blanco, Beige, Gris i Negro. Głęboki połysk typu Pulido nadaje powierzchni blask niczym lustro i reflektuje światło w wyjątkowy sposób. Luxury-Pul mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne czy podłogowe dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Luxury-Pul pięknie komponują się z drewnem, metalem czy naturalnym kamieniem. Kolekcja dostępna w wymiarze 59x59cm i 59x119cm o rektyfikowanych krawędziach.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij