Menu

Kategorie

Kolekcja Pangea

Ilość: 40

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 40

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Pangea

Płytki z kolekcji Pangea to propozycja płytek gresowych dużego i średniego formatu imitujące lastryko. W tej kolekcji znajdziemy płytki bazowe Gea i Janty w pięciu naturalnych kolorach beżu, brązie i szarym. Postawę tworzy masy podobna do betonu która uzupełniona jest kamyczkami o rożnych rozmiarach, w Gea są to drobne natomiast w modelu Janty są to znacznie większe. Cała kolekcja jest dostępna w rozmiarach 120x120 cm, 80x80 cm, 60x60cm i 59,3x59,3cm i posiada matową powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Płytki gresowe posiadają powierzchnię antypoślizgową R10, co czyni ich idealnym produktem nie tylko do wewnątrz ale również na zewnątrz, iż są one mrozoodporne. Płytki imitująca kamień rożnego rodzaju łączą się świetnie z naturalnymi materiałami jak drzewo i len jak i również ze szkłem i metalem.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij