Menu

Kategorie

Kolekcji Ceppo Di Gre

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcji Ceppo Di Gre

Płytki gresowe z kolekcji Ceppo Di Gre to to interesująca i bardzo rozbudowana propozycja płytek ceramicznych imitujących kamień. Kolekcja płytek gresowych kamiennych utrzymane w w dwóch odcieniach szarości i kremu, stalowej Ceppo Di Gre-R Gris, ciemnoszarej Ceppo Di Gre-R Cemento i kremowej Ceppo Di Gre-R Marfil o bardzo naturalnej i wiernej naturze strukturze kamienia. Oriyas Natural to płytka której powierzchnia podzielona jest na 4 równe trójkąty a każdy z nich wypełniony jest jednym z kolorów których wchodzi w skład kolekcji. Bardzo wyrazista stylistyka daje nam wizualne wrażenie jakby całość tworzyły pojedyncze kamienie. Są to płytki imitujące kamień oferowane o wykończeniu powierzchni matowej. Płytki na podkładzie gresowym, mrozoodporne z rektyfikowanymi krawędziami. Mrozoodporny gres z którego zostały wykonane, pozwala na zastosowanie płytek zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz, jako element wykończeniowy podłóg lub ścian. Jest to bardzo rozbudowana kolekcja, płytki oferowane są w formatach 59,3x59,3cm, 60x60 cm, 60x60 xtra cm, 60x120 cm i 120x120 cm w zależności od wybranego koloru. Ponadto zaprojektowano do kolekcji Ceppo Di Gre płytki w stylu nierównych sześciokątów Mosaico Aymaras o wymiarze 24,2x39,5cm.

Zastosowanie płytek: - płytki ścienne i podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki balkonowe, płytki tarasowe, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij