Menu

Kategorie

Kolekcja Dover GF

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Dover GF

Dla tych, którzy chcą tworzyć naturalne środowiska i przestrzenie relaksu, zaprojektowaliśmy Dover, kamień, który wprowadza równowagę między naturą a jej prostotą w projektach dekoracyjnych. Poza tym, że jest kamieniem, staje się niezwykle nowoczesnym, eleganckim materiałem. Gładkie płytki gresowe są uzupełnione dekorami geometrycznymi  o trójwymiarowej powierzchni i mozaiką. Oferowana jest w formatach 45×90cm, 45x45cm, 32×62,5cm i 30x30cm. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących beton i cement o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej i strukturalnej powierzchni w przypadku dekoru. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki District powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. dostępne kolory to Dover Almond, Dover Natural, Dover Gris i Dover Marengo.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij