Menu

Kategorie

Kolekcja FS Mud

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja FS Mud

Tym razem inspiracja znanego projektanta Francisco Segarry skłania nas do zbadania możliwości wyrobów glinianych jako elementów konstrukcyjnych i dekoracyjnych. Elementy te są często wykorzystywane w projektowanych przez niego wnętrzach, ponieważ przetarte odcienie ziemi, brązu i bieli pojawiają się w naczyniach, meblach i innych opcjach dekoracji, które zawsze są obecne w jego wizji vintage. Kolekcja FS Mud wyróżnia się nieregularnością różnorodnych kształtów, zmianami odcieni i niedoskonałościami, tworząc naturalne, proste i wygodne przestrzenie. Dostępna w kolorach piaskowym, kakaowym, białym i srebrnym idealnie nadaje się do przeniesienia formatu cegły do ​​nowego wymiaru, w którym łączą się tendencje vintage i Wabi Sabi, tworząc atmosferę pełną ciepła. Z technicznego punktu widzenia jest to produkt różniący się od siebie różnorodnymi wzorami i płaskorzeźbami, ponieważ istnieje 18 różnych kształtów cegieł, co daje ogromny asortyment zupełnie różnych cegieł, gdy arbitralnie zestawi się je z 35 wzorami 20x40.


Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij