Menu

Kategorie

Kolekcja Vivo

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Vivo

Efekt drewna zyskał nową interpretację wraz z powstaniem Vivo, kolekcji z gresu porcelanowego o niezwykle eleganckiej powierzchni, pozbawionej cieniowania i ewidentnych sęków. Realistyczny efekt i głębię materiału uzyskano za sprawą technologii 3D Ink, dzięki której można zapewnić idealne dopasowanie elementów graficznych do struktur powierzchni oraz zastosować na powierzchni matowej inkluzje o delikatnym połysku, co w końcowym efekcie przekłada się na perfekcyjną mieszankę materiału, koloru i tekstur na każdym pojedynczym elemencie. Cztery kolory cztery formaty 20x120cm, 22,5x180cm i 20x150cm deski do powierzchni wewnętrzne i zewnętrzne oraz i 11x54cm typu chevron. Jest to kolekcja ceramiki, która rozwija koncepcję autentyczności i otwiera nowe horyzonty konceptualne. Oferowana z wykończeniem powierzchni antypoślizgowej R11 i R9 gwarantuje nam bezpiecznie poruszanie na tych płytkach gresowych nie tylko wewnątrz ale również na tarasie czy balkonie. 

Zastosowanie płytek gresowych: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu, płytki na balkon, płytki na taras. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij