Menu

Kategorie

Płytki imitujące drewno

Drewno jest doskonałym materiałem do wszelkiego rodzaju wnętrz, w tym również do łazienek. Należy przy tym pamiętać aby wybrać odpowiedni rodzaj drewna: z polskich gatunków najlepiej sprawdza się dąb i modrzew. Można również użyć egzotycznych odmian, m.in.: tek, iroko, merbau, dossie, padouk. Niezwykle istotne jest także dobranie odpowiedniego impregnatu do drewna, który zabezpieczy je przed wilgocią. To wszystko sprawia, że "drewniana łazienka" jest dość kosztownym przedsięwzięciem.

Doskonałą alternatywą dla drewna są płytki imitujące drewno. Obecnie bardzo popularne są płytki gresowe drewnopodobne będące doskonałym materiałem do wykończenia ścian i podłóg w łazience. Płytki imitujące drewno dzięki współczesnym, zaawansowanym technologiom produkcji są bardzo wysokiej jakości i posiadają doskonałe parametry z punktu widzenia warunków panujących w łazience. Przypominają też drewno w bardzo wysokim stopniu. Jest to rozwiązanie na pewno warte polecenia.

Płytki imitujące drewno

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie, a możecie ją Państwo znaleźć klikając TUTAJ.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij