Menu

Kategorie

Kolekcja Wave

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Wave

Powrót do krzywych to jeden z najnowszych trendów w architekturze. Proste linie przestaną być interesujące, a łuki i wybrzuszenia pojawią się we wszystkich pomieszczeniach, w meblach i elementach dekoracyjnych. Zakrzywiona i modułowa sylwetka Wave przywołuje elementy organiczne i naturę, styl, który oferuje równowagę i elegancję natury. Wave uosabia ten nowy trend, tworząc bardziej harmonijne i komfortowe przestrzenie, przyjazne środowiska, które zachęcają do odpoczynku i odpoczynku. Szeroka paleta kolorów i błyszczącej wykończenie tej kolekcji umożliwiają zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu i to nie tylko na ścianach łazienki czy kuchni, ale również jako element aranżacji w holu czy salonie np. jako okładzina kominka. Dostępne kolory to Wave White, Wave Primrose Pink, Wave Old Cream, Wave Mint, Wave Teal Grassy, Wave Grey Owl, Wave Moody Blue, Wave Blue Reef i Wave Black.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij