Menu

Kategorie

Kolekcja Marmi Di Statuario

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Marmi Di Statuario

Kolekcja Marmi Di Statuario to piękne ponadczasowe płytki imitujące biały marmur produkowane na podkładzie gresowym. Kolekcja ta składa się z płytek gresowych w kształcie prostokątnym o rozmiarze 59x119 cm i kwadratowym o formacie 59x59cm, dodatkowy zaprojektowano płytki heksagonalne Mosaico o 24,5x21,7cm. Kafle dostępne są w kolorystyce białego marmur z  smugami szarymi. Dodatkowo kolekcja zawiera płytki w wersji wykończenia o powierzchni błyszczącej tzw. polerowanej. Jest to hiszpańska glazura, która może stanowić element aranżacji wnętrz mieszkalnych praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki balkonowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij