Menu

Kategorie

Kolekcja Tetuan

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tetuan

Zanurz się w pięknie serii Tetuan, gdzie każda płytka opowiada historię elegancji i kunsztu, łącząc tradycję ze współczesnością. Zainspirowana bogatą fakturą terakoty, seria Tetuan rodzi się w trzech urzekających kolorach: Arena, Cotto i Terra. Kolekcja ta przedstawia podłogę o wymiarach 44x44 cm, doskonale uzupełnioną dekoracją o wymiarach 31x56 cm, która stanowi hołd dla wykwintnej marokańskiej tradycji zdobniczej. To co wyróżnia serię Tetuan to zauważalny kontrast mat-połysk, uzyskany dzięki ziarnom najnowszej generacji wykorzystującym technologię Digital GRIT. Płytki gresowe są mrozoodporne i możemy je wykorzystać zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach mieszkalnych jako płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salon jak i w obiektach użyteczności publicznej, typu kawiarnie, restauracje, hotele czy powierzchnie biurowe. 

Zastosowanie - płytki gresowe - płytki podłogowe i płytki ścienne: płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do salonu, płytki do altanki, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij