Menu

Kategorie

Kolekcja Dynamic

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Dynamic

Dynamic to nowa kolekcja płytek ściennych produkowana na białym podkładzie i błyszczącym wykończeniu. Charakterystyczne dla tej kolekcji są oferowane formaty z jednej strony klasyczna cegiełka Dynamic z drugie półokrągła kafle przypominająca łuskę rybią Escamas. Oba modele posiadają własne formaty 7,5x30 cm i 15,5x17 cm o sześciu klasycznych kolorach białym, szarym, błękitnym, zielonym jak i czerwonym i żółtym. Produkowana jest na białym podkładzie i przeznaczona do wewnątrz na ściany. Płytki Dynamic pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy modele Dynamic Neutro, Dynamic Pearl, Dynamic Celeste, Dynamic Skylight, Dynamic Coral, Dynamic Mostaza, Escamas Neutro, Escamas Pearl, Escamas Celeste, Escamas Skylight, Escamas Coral i Escamas Mostaza.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki o przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki do sklepów, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij