Menu

Kategorie

Kolekcja Land

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Land

Kolekcja Land to klasyczne płytki ścienne imitujące beton o matowym wykończeniu. Kolekcja utrzymana w stylu klasycznym oferowana jest w wymiarze 20x50 cm  przeznaczone są do wewnętrz. Do wyboru mamy cztery kolory i trzy modele gładki, cienki listewki i z wzorem typu Patchwork. Te hiszpańskie płytki to niewątpliwie świetna alternatywa do płytek marmurowych i kamiennych. Są to płytki, które możemy wykorzystać we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych czy industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Land to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli. Dostępne modele: Land Beige, Land Gris, Land Acero, Land Noce, Decorado Brick Beige, Decorado Brick Gris, Decorado Hidra Gris, Decorado Hidra Beige i Decorado Hidra Azul.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do hotelu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij