Menu

Kategorie

Umywalki

Umywalki

 Umywalka w łazience czy toalecie to nieodłączny element wyposażenia. Jej zasadnicza funkcja stanowi o tym że jest to priorytet wśród wyposażenia łazienki.

Ciągłe udoskonalanie procesu ich produkcji, stosowanie nowych materiałów takich jak konglomeraty mineralne, czy żywiczne powodują że są one coraz trwalsze,odporne na uszkodzenia,  odporne na przebarwienia wynikające ze stosowania środków czyszczących i chemicznych.  W ofercie producentów znajjdziemy umywalki ceramiczne, umywalki z kompozytu mineralnego, umywalki kamienne, umywalki z drewna.

W ofercie każdego producenta znajdziemy bardzo szeroką game umywalek, w różnych kolorach, o różnych kształtach, utrzymanych w różnych stylach, np retro, wvintage, w stylu modernistycznym, rustykalnym czy country.                               Generalnie możemy powiedzieć że umywalki dzielimy na umywalki ścienne, umywalki nablatowe, umywalki podblatowe, umywalki półblatowe, umywalki wpuszczane, umywalki naszafkowe, umywalki wolnostojące, umywalki łazienkowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij