Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Koszty transportu

Poproś o indywidualną wycenę kosztów transportu!!! Wyślij zapytanie pod adres info@apelazienki.pl

Koszty transportu:

Realizacja i wysyłka zamówień odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku.

Wysyłki kurierskie do 2 kg                                                                                               - 25 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej pół palety 60x80 - waga od 1.00 kg do 80 kg                                        -99 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej palety - waga 80.01 kg - 180 kg                                                - 123 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej palety 80x120 – waga 200 - 1200 kg                                                   - 149,90 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej palety 100x100 - waga 1100 kg                                                           -219 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej palety 120x120 - waga do 1100 kg                                                       - 249 zł/brutto.

Płytki wielkoformatowe powyżej 120 cm – dostawa na palecie                                               – 380 zł/brutto.

 
W przypadku opcji płatności "za pobraniem" sklep pobiera dodatkową opłatę wysokości 49 zł.

Brak możliwości realizacji płatności za pobraniem w przypadku produktów Besco.

Czas dostawy jest szacowany na podstawie dostępności danego produktu i potwierdzenia z klientem realizacji zamówienia. Zwyczajowo towar dostarczany jest w terminie podanym na stronie produktu. W wyjątkowych sytuacjach, czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostaje niezwłocznie poinformowany.


Podane ceny to ceny brutto.


Darmowa dostawa przy zamówieniu od 2500 zł/brutto.


Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów w siedzibie firmy, w godzinach pracy firmy w dniach od poniedziałku do soboty, po otrzymaniu potwierdzenia mailowego o treści "Towar gotowy do odbioru w siedzibie firmy"

Godziny pracy firmy:

Poniedziałek – Piątek 07.00-17.00

Sobota 09.00 – 13.00

 Możliwość wysyłki zakupionego towaru poza teren PL po wcześniejszej wycenie kosztów transportu.

Sprzedający zastrzega sobie możliwość zmiany kosztów transportu w szczególnych wypadkach, np. kiedy zamówienie obejmuje produkty znajdujące się na różnych magazynach logistycznych.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij