Menu

Kategorie

Kolekcja Portobello

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Portobello

Seria Portobello jest inspirowana techniką stiuku weneckiego, jest prezentowana z delikatnym reliefem pozostawionym przez szpatułkę. Portobello to płytki gresowe o matowej powierzchni to produkt dla tych, którzy kochają strukturę materiałów i kreatywność do przestronnych i jasnych przestrzeni. Przyszłość łączy się z przeszłością, a estetyka cementu z betonem, tworząc materiały o wysokiej jakości i efekcie wizualnym. Kolekcja dostępna jest w pięciu kolorach bieli, beżu, brązu i odcieniach szarości. W naszej ofercie znajdziesz płytki podłogowe gresowe i ścienne z białego podkładu w dwóch wersjach wykończenia: gładka Portobello, strukturalne Portobello Scale i dekoracyjne Portobello Decorado. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w rozmiarze 29,5x59 cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 60x60cm, 45x45cm i 20x60 cm. Dostępne kolory to: Portobello Perla, Portobello Blanco, Portobello Gris, Portobello Beige, Portobello Topo , Portobello Decorado Beige, Portobello Decorado Gris, Portobello Perla Scale, Portobello Blanco Scale, Portobello Gris Scale, Portobello Beige Scale i Portobello Topo Scale.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij