Menu

Kategorie

Kolekcja Lanse

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Lanse

Nowoczesne płytki z kolekcji Lanse o wymiarze 5x25 cm to piękne płytki ścienną w kolorach pastelowych o matowej powierzchni i w kształcie pagonu. Płytka hiszpańskiego pochodzenie w nowoczesnym stylu idealnie sprawuje się jako dekoracja pomieszczenia. Hiszpańska glazura ścienna łączy w sobie wysoką jakość wykonania, modny ponadczasowy design i atrakcyjną cenę produktów. Sa to płytki o gładkiej matowej glazurowanej powierzchni produkowane na białym podkładzie. Szeroka paleta kolorystyczna, dekoracje i oferta płytek w jednym nietypowym formacie, daje nam możliwość tworzenia ciekawych kombinacji, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych, glazura ta może być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Lanse pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek jednobarwnych z wzorzystymi można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok. Dostępna jest paleta 12 kolorów: Lanse White, Lanse Gray, Lanse Black, Lanse Muslin, Lanse Mint, Lanse Bahia, Lanse Navy, Lanse Blue, Lanse Rose, Lanse Viridian, Lanse Gold i Lanse Silver.

Zastosowanie- płytka scienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij