Menu

Kategorie

Kolekcja Zilij

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Zilij

Odkryj serię Zilij, która odtwarza kunszt marokańskiego zellige. Dostępny w pięciu odcieniach z błyszczącym wykończeniem, podkreśla przejścia chromatyczne dzięki reliefowi wody. Podstawowy model Zilij możemy wykorzystać jako okładzinę ścienną i również na podłogę, natomiast dekor Zilij Jewel to trójwymiarowa kafla ścienna. Dostępne pięć odcieni to White, Smoke, Sage, Ocean i Navy, każdy ma błyszczące wykończenie, które dzięki reliefowi wody podkreśla jego niuanse. Seria obejmuje dekor kwiatowy Deco White i elegancki reliefowy Jewel, dostępny we wszystkich odcieniach. Odkryj nieskończone możliwości twórcze, aby spersonalizować swoje przestrzenie, nadając im autentyczność i styl. Płytka wykonana z gresu oferowana jest wymiarze 15x45cm. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij