Menu

Kategorie

Kolekcja Hampton

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hampton

Kolekcja Hampton to płytki gresowe imitujące kamień o delikatnym użyleniu i dużym formacie 60x120cm. Jest to glazura błyszcząca zwana Pulido i matowa też zwana Natural  o eleganckim wykończeniu z oferty hiszpańskiej fabryki. Są to płytki gresowe idealne do układania w pomieszczeniach mieszkalnych jak i we wnętrzach użyteczności publicznej, gdzie będą stanowiły ciekawy element aranżacji. Hampton możebyć stosowana na podłogę lub na ścianę klasycznie w kuchni czy łazience jednak świetnie się sprawują w biurze, hotelu czy restauracji. Kolekcja dostępna jest w kolorze Hampton Natural i Hampton Pulido.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij