Menu

Kategorie

Kolekcja White Mate

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja White Mate

Kolekcja White Mate to płytki ścienne typu monokolor o matowym wykończeniu. Kolekcje składające się z monokolorów to klasyczne i jedne z pierwszych produkowanych modeli płytek o jednolitej, jednokolorowej i gładkie powierzchni produkowane na białym podkładzie o wymiarze 30x90 cm o rektyfikowanych krawędziach. Są neutralne i uniwersalne kafle i możemy je stosować do każdego stylu czy nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych, industrial nawet do stylu vintage i retro. Ożywiają każde wnętrze a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij