Menu

Kategorie

Kolekcja Markham

Ilość: 21

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 21

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Markham

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Markham dostępne w ofercie Ape Łazienki to modne matowe płytki o różnorodnej kolorystyce. Kolekcja składa się z kilku wariantów płytek ściennych: gładkie o wzorzystej z motywami kwiatowo-roślinnym i ptakami oraz z wzorem strukturalnym 3D. Kolekcja dostępna jest w formacie 44.63x119.3 cm produkowana jest nabiałym podkładzie. Markham o ponadczasowym wzornictwie i matowej powierzchni, znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach klasycznych, minimalistycznych czy nowoczesnych. Płytki Markham pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, Lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Cała kolekcja ma rektyfikowane krawędzie i przeznaczona jest do zastosowania wnętrzach. Do wyboru cztery wersje kolorystyczne: Markham Nature Pink, Markham Nature Green, Markham Nature Blue i Markham Gold Tide.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij