Menu

Kategorie

Kolekcja Lenk

Ilość: 42

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 42

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Lenk

Lenk to płytka gresowa drewnopodobna produkowana w naturalnych odcieniach beżu, brązu i odcieniach szarości.  Dzięki kolorystyce, strukturze i układowi słoi płytka ta wygląda bardzo naturalnie i bardzo wiernie oddaje piękno i charakter naturalnego drewna. Zastosowanie tego gresu w aranżacji wnętrz daje nam gwarancję uzyskania ciepłego , klimatycznego i ponadczasowego efektu końcowego. Jest to płytka panelopodobna produkowana na gresowym podkładzie dzięki czemu ma bardzo wysokie parametry techniczne i użytkowe. Płytki gresowe Lenk mają bardzo szerokie i uniwersalne zastosowanie i przeznaczone są do układania jako płytki podłogowe lub ścienne a dzięki wykorzystaniu do produkcji gresowego podkładu który czyni je mrozoodpornymi można je wykorzystać w aranżacji na zewnątrz np. jako płytki na taras czy płytki na elewacje. Kolekcja płytek imitujących parkiet Lenk to propozycja kafli które można zastosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i użytkowych, np restauracji, hotelu czy biurze. Płytki z tej kolekcji mają rektyfikowane krawędzie i oferowane są w czterech rozmiarach 19,5x121,5, 24x151, 30x30, 32x28 i 24x75. Daje to możliwość ich łączenia, tworzenia przesunięć i finalnie  uzyskać ciekawą aranżację na jednej powierzchni.

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki na balkon, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na kominek, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki na werandę, płytki do altany.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij