Menu

Kategorie

Kolekcja Larchwood

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Larchwood

Kolekcja Larchwood to płytki ścienne drewnopodobne w modnych obecnie odsłonach imitacji parkietu w kilku wersjach ułożenia drewna, np, jako wąskie listewki, w układzie jodełki czy kombinacji desek o różnych szerokościach, ułożonych w określony ciekawy wzór. Kolekcja ta to ukłon dla stylu retro, lat siedemdziesiątych i początku lat 80-tych, kiedy to drewno stanowiło istotny element aranżacji każdego modnego wnętrza. Królowało zarówno jako parkiet na podłodze jak i jako element aranżacji ścian np jako boazeria. Niewątpliwie raczej nie chcielibyśmy wrócić do oryginalnej stylistyki tego okresu, dlatego też propozycja płytek Larchwood nawiązujących do tej stylistyki, jest odświeżoną i aktualną estetycznie propozycją aranżacji w pełni odpowiadającą aktualnym trendom i potrzebom współczesnego klienta. Na serię tą składają się płytki imitujące drewno w trzech odsłonach kolorystycznych, jasny brąz (kolor ipe), beż (kolor alder) i jasny beż, wpadający w biel (kolor maple). Bez wątpienia płytki z tej kolekcji bardzo dobrze komponują się np. z szarościami betonu czy neutralnej bieli. Płytki te produkowane są w trzech wersjach, jako Parkiet Larchwood, Zig larchwood i w wersji bazowej Larchwood. Glazura z tej serii oferowana jest w dwóch formatach 40x120 i 30x90. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, rektyfikowanymi krawędziami daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym jak i estetycznym.  Atutem płytek z tej kolekcji jest również ich atrakcyjna cena. Larch wood to płytka ścienna do wnętrz mieszkalnych typu łazienka czy kuchnia jak i do pomieszczeń użytkowych, typu biura, restauracje, kawiarnie czy hotele.

 

Zastosowanie: płytka naścianę, płytka do kuchni, płytka do łązienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij