Menu

Kategorie

Kolekcja Vintage Ape

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Vintage Ape

Kolekcja Vintage pomyślana jako narzędzie kreatywności dzięki nieskończonym możliwościom łączenia płytek małoformatowych o jasnym wykończeniu. Kolekcja dostępna w sześciu różnych pastelowych kolorach od klasycznej bieli, beżu i kremu po szary, grafit i niebieski. Charakterystyczne dla serii Vintage jest szeroka paleta kształtów, pomiędzy klasycznych  kwadratów i cegiełek typu „metrowe” w dwóch rozmiarach, znajdziemy również nowoczesne regularne, spłaszczone sześciokąty zwane Hextra. Dodatkowo w ofercie szereg elementów uzupełniających jak wałki, listwy wykończeniowe czy uzupełniające płytki narożne. Vintage to urocza kolekcja powłok przepełnionych wyjątkowym, nostalgicznym akcentem w stylu Retro i Vintage. Aby nadać mu wyjątkowy charakter, opracowaliśmy paletę kolorów nawiązującą do przeszłości, ale odpowiadającą najnowszym trendom chromatycznym. Płytki ścienne na białym podkładzie o błyszczącym wykończeniu oferowane są w formacie 15x15cm, 7,5x30 cm, 7,5x15cm i 10x20cm. Dostępne modele w Ape Łazienki: Vintage White, Vintage Natural, Vintage Ivory, Vintage Lake, Vintage Grey, Vintage Graphite, Hextra White, Hextra Natural, Hextra Ivory, Hextra Lake, Hextra Grey i Hextra Graphite.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij