Menu

Kategorie

Kolekcja Village

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Village

Village to surowe drewno cięte w różnych kierunkach, z wyraźnie zaznaczonymi słojami i naprzemiennymi włóknami, najlepsze drewno rustykalne. To drewno charakteryzuje się rozszczepieniami i pęknięciami, które są cechami zwykle obniżającymi jego wartość w sektorze drzewnym, ponieważ uważa się je za niedoskonałości spowodowane słabym suszeniem. Te szczegóły sprawiają, że płytka jest jeszcze bardziej realistyczny. Zapewnia również naturalność, ponieważ zawierają wszystkie wady drewna. Aby umożliwić naprzemienne odcienie kolorów, stworzyliśmy ekskluzywny Mix for Village, który można łączyć w wielu kombinacjach, aby stworzyć rustykalno-miejski charakter. Kolekcja Village to hiszpańskie płytki drewnopodobne imitujące naturalne deski oferowane w formatach 20×120cm, 15x90cm i 20,2×66,2cm. Kafle te mają uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki ścienne lub podłogowe do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz produkowane z gresu. Wyjątkowe jest matowe wykończenie, które reflektuje dodatkowo światło nadające ciepło, harmonię i bliskości natury. W połączeniu z klasycznymi płytkami są one idealnym produktem np. do łazienki, kuchni, salonu czy przedpokoju.Dostępne kolory to Village Blanco, Village Gris, Village Miel, Village Natural i Village Mix.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij