Menu

Kategorie

Kolekcja Caracter

Ilość: 45

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 45

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Caracter

Kolekcja Caracter to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek gładkich matowych wyprodukowanych z gresu w kolorach kremu, bieli beżu i szarości. Generalnie możemy wszystkie płytki gresowe stosować na podłodze i na ścianie wewnątrz i na zewnątrz. Kolekcja jest wykonana z rektyfikowanymi krawędziami i z klasą ścieralności R10 i R11, co czyni ich idealnym produktem do stosowania na zewnątrz. Każdy produkt posiada odpowiedni oznaczenie jak i gdzie należy go stosować. Są to włoskie płytki gresowe produkowane w szerokiej gamie formatów 30x60cm, 30x90cm, 60x60cm i 60x120cm. Na kolekcję składają się płytek w kolorze kremowym, beżowym i szarym z przebarwieniami i użyleniem co ma podkreślać naturalny wygląd kamienia. Kafle Caracter to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory to: Caracter Arena, Caracter Blanco, Caracter Greige, Caracter Mix Beige, Caracter Mix Gris, Caracter Mix Multicolor, Caracter Arena Struttura Walltone 3D, Caracter Greige Struttura Walltone 3D, Caracter Decoro Quad, Caracter Mosaici Blanco, Caracter Mosaici Greige i Caracter Mosaici Arena.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij