Menu

Kategorie

Kolekcja Martinica

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Martinica

Martinica to hiszpańska glazura charakteryzująca się elegancją i szykiem produkowana na białym podkładzie. Są to płytki ścienne o ciekawych kolorach budzących wspomnienie Prowansji czy Lazurowego Wybrzeża. Kolorystyka utrzymana jest w modnych intensywnych barwach o rustykalnym wyglądzie z efektem postarzenia od klasycznej bieli, szarości po niebieski, zieleń i róż. Są to płytki o błyszczącej glazurowanej powierzchni z delikatnymi nierównościami, która mieni się w sytuacji odbicia światła, sprawiając wrażenie jakby nierównej lekko falującej powierzchni. Szeroka paleta kolorystyczna oferta w formacie 7,5x30cm daje nam możliwość tworzenia ciekawych kombinacji, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych i mogą być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Martinica pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Dostępne kolory to Martinica Grey, Martinica White, Martinica Green, Martinica Deep Blue, Martinica Turquoise i Martinica Rosa. 

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij