Menu

Kategorie

Płytki terazzo - lastryko

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Płytki terazzo - lastryko

Płytki Terazzo - Płytki Lastryko - Płytki do Kuchni

Lastryko inaczej nazywane terazzo to obecnie prawdziwe odkrycie, nowy trend wśród projektantów.  Wszyscy znają stare oblicze lastryko, które było wszechobecne w każdym budynku publicznym i domu w wersji szarej, burej posadzki, takich samych schodów czy parapetów, zdecydowanie nie kojarzy się to nam zbyt dobrze. Dziś odkrywamy i otwieramy się na nowe, jest to całkiem inny produkt zarówno pod względem faktury, kolorystyki i wykończenia. O ile nie każdy musi być fanem faktury Lastriko, warto jednak pochylić się nad tym nowym obliczem tego produktu, bardzo ciekawe wzory, kolorystyka powoduje że jest to obecnie całkiem nowy element aranżacji wnętrza, daje pomieszczeniu wyjątkową energie. Dodatkowo w odpowiedzi na nowe trendy, dostępna jest bardzo szeroka gama produktów imitujących lastryko takich jak blatu kuchennego, stolika kawowego, dekoracji czy przedmioty użytku codziennego.

Producenci ceramicznych zawsze mieli w ofercie płytki imitujące lastryko, jednak obecnie nabrały one nowego oblicza, zarówno płytki gresowe, płytki podłogowe i płytki ścienne imitujące lastryko mają nowy nowoczesny, bardziej dopracowany design, ciekawą kolorystykę, czasem bardzo odważną. Tworzone są płytki ceramiczne które łączą w sobie wzór lastryko z deseniem geometrycznym, roślinnym czy ornamentami imitującymi bogato zdobione stiuki. Płytki lastryko oferowane są w szerokiej gamie formatów i rozmiarów, jako płytki kwadratowe, prostokątne, płytki lastryko heksagonalne (kolekcja Straciatella0, płytki lastryko w kształcie arabesek. Obecnie znajdziemy w ofercie zarówno płytki w małych formatach 20x20 ( kolekcja Arts) jak i wielkoformatowe 80x80 ( kolekcja Straciatella), 60x120 120x240 imitujące terazzo. Aranżacje z płytek lastryko wychodzą poza wnętrza pomieszczeń mieszkalnych jak i użytkowych, świetnie sprawdzają sie jako okładzina tarasów czy balkonów.

Możemy być negatywnie nastawieni do klasycznego oblicza lastryko, jednak nowa jego odsłona zasługuje na rozważenie wprowadzenia do aranżacji swoich wnętrza płytek imitujących lastryko.

Płytki lastryko - Ape Łazienki zaprasza

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij