Menu

Kategorie

Płytki heksagonalne

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Płytki heksagonalne

Płytki heksagonalne - płytki podłogowe - płytki do kuchni

Kolekcja Woodland z oferty fabryki Equipe to propozycja płytek drewnopodobnych imitujących naturalne drewno o różnych twarzach w małych formatach o nieoczywistych kształtach. W ofercie tego producenta można znaleźć kwadratowe płytki Woodland w formacie 20x20 i płytki typu szewron w rozmiarze 10x30. Są to hiszpańskie płytki gresowe które można łączyć z płytkami z kolekcji Art Nouveau. Wysoka jakość wykonania, nowa odsłona interpretacji piękna naturalnego drewna w połączeniu z możliwością realizacji różnych kombinacji ułożenia, daje możliwość tworzenia pięknych i ponadczasowych aranżacji. Woodland to płytki gresowe o wysokich parametrach technicznych i mrozoodporne.  Płytki z tej kolekcji posiadają 4 klasę ścieralności. Są to płytki gresowe o uniwersalnym zastosowaniu które możemy zastosować jako płytki podłogowe, płytki ścienne, czy jako okładzina na tarasie czy jako płytka elewacyjna. Ze względu na swoje cechy kafle gresowe Woodland mogą znaleźć zastosowanie zarówno wewnątrz jako płytki do przedpokoju, płytki do salonu, płytki do łazienki czy płytki do kuchni jak również na zewnątrz na balkonie, tarasie, elewacji i w altankach. Kolekcja hiszpańskiego producenta Equipe Ceramicas łączy w sobie wysoką jakość wykonania oraz modny i ponadczasowy design.

Zastosowanie-płytki gresowe, płytki ścienne, płytki na podłogę: płytki kuchenne, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki na taras, płytki na balkon, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij