Menu

Kategorie

Kolekcja FS Porto

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja FS Porto

Wielokolorowe elewacje i podłogi z wyszczerbionymi płytkami, które można znaleźć na wszystkich ulicach miasta Porto, posłużyły jako inspiracja dla kolekcji FS Porto w formacie 45x45cm. Na szczególną uwagę zasługują zielone odcienie ceramiki, które uzupełniają paletę kolorów produktów FS, a także niepowtarzalny wygląd ręcznie malowanej ceramiki, tak charakterystyczny dla stylu vintage. Kolekcja FS Porto to płytki retro w charakterystycznej kolorystyce i tradycyjnych wzorach. Kolorystyka design dają poczucie ciepła, przytulności babcinego domu z dziecinnych lat. Kafle postarzane idealne do wnętrz mieszkalnych zarówno jako płytki na podłogę jak i płytki na ścianę. Bedą stanowiły wyjątkowy element dekoracyjny. Dostępne modele FS Porto Amaral, FS Porto Fatima, FS Porto Flavia i FS Porto Iria.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytko do kuchni, płytki do łazienki, płytki do holu, płytki do korytarza, płytki dekoracyjne. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij