Menu

Kategorie

Kolekcja Agate Pulido

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Agate Pulido

Kolekcja Agate hiszpańskiego pochodzenia składa się z płytek podłogowych i ściennych, jest to płytka imitująca kamień i posiadają dekoracyjne użylenie co podkreśla naturalny wygląd. Kolekcji Agate to synonim elegancji dający efekt wyszukanego wnętrza. Są to klasyczne i eleganckie płytki gresowe i ścienne imitujące naturalny kamień czy kamień szlachetny dostępne w gamie formatów 60x120cm. Agate to hiszpańskie płytki o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne w przypadku płytek na gresowym podkładzie. Płytki z tej kolekcji maja błyszczącą gładką powierzchnię zwaną Pulido i rektyfikowane krawędzie. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne. Dostępne trzy kolory Agate Sabbia, Agate Grey i Agate Dark.

Zastosowanie:płytki gresowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij