Menu

Kategorie

Kolekcja Fabula

Ilość: 34

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 34

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Fabula

Wykorzystanie marmuru jako elementu elegancji i czystości w jego najbardziej neutralnych wariantach — bieli, z wyrafinowanym żyłkowaniem i cieplejszego beżu — teraz zyskało współczesną interpretację, w ramach kolekcji z gresu porcelanowego, który bardzo realistycznie odzwierciedla materiał źródłowy, a stosowana przy jego produkcji technologia 3D Ink czyni każdy egzemplarz wyjątkowym, nadając charakterystycznemu żyłkowaniu niesamowitą głębię i błysk. Skoordynowaną okładzinę Fabula Wall wzbogacono dekorami nawiązującymi do materiału pierwotnego i strukturami trójwymiarowymi. Fabula doskonale pasuje również do innych kolekcji Marazzi, od efektu drewna po mały format. Płytki w stylu naturalnym Fabula ma bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne lub podłogowe. Są to płytki dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Fabula pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Dostępne kolory to Fabula Statuario, Fabula Golden, Fabula Marfil, Fabula Calacatta icFabula Travertino.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij