Menu

Kategorie

Kolekcja FS Etna

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja FS Etna

Kolekcja FS Etna inspirowana wulkanicznymi odcieniami z połączeniem stylu Vintage. Dzięki tej kolorowej kolekcji Francisco Segarra oferuje nam różne opcje, które można łączyć z innymi kolekcjami Vintage, a także używać samodzielnie w obszarach, w których preferowany jest nieco prostszy wygląd. FS Etna produkowane na czerwonym podkładzie głównie się stosuje na podłodze i ścianach wewnątrz. Jest to idealna propozycja płytki do kuchni, płytki do łazienki czy płytki ściennej do innych pomieszczeń np salonu, czy przedpokoju. Płytki FS Etna pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. 

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do biura, płytka do restauracji. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij