Menu

Kategorie

Kolekcja Okinawa

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Okinawa

Seria Okinawa to model płytek gresowych z fabryki Vives, są to wysokiej jakości projekty i wyjątkową estetykę, aby tworzyć przestrzenie o wyjątkowej osobowości. Płytki z kolekcji Okinawa to propozycja płytek gresowych imitujących drewno w kształcie deski. W tej kolekcji znajdziemy płytki bazowe Okinawa w trzech naturalnych kolorach beżu, czarnym i naturalnym kolorze drewna. Płytki o rustykalnym wyglądzie posiadają lekkie słoje i przebarwienia, które mają podkreślić naturalny wygląd. Cała kolekcja jest dostępna w rozmiarze 19,2x119,3 cm i posiada matową powierzchnię antypoślizgową R10 i rektyfikowane krawędzie. Płytki imitująca drewno łączą się świetnie z naturalnymi materiałami jak beton, len jak i również ze szkłem i metalem. Dostępne modele to Okinawa-R Beige, Okinawa-R Carbon i Okinawa-R Natural.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij